T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haber Arşivi


  23 NİSAN'DA ÖĞRENCİLER TEMSİLİ OLARAK KAYMAKAMLIK GÖREVİNİ ÜSTLENDİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Kahta Merkez Kubilay İlköğretim Okulundan 4 öğrenci Kahta Kaymakamı Coşkun AÇIK'ı makamında ziyaret ederek bir süreliğine Kaymakamlık görevini temsili olarak üstlendiler.

Eğitim, spor ve çevre konularında çeşitli sorunlarla ilgili olarak, sorumlu daire amirlerini arayan temsili Kaymakamlar, sorunların en kısa zamanda çözümü için talimatlar verdiler.

Ziyaret sonunda öğrencilerin Bayramını kutlayan Kahta Kaymakamı Coşkun AÇIK,  gün anısına öğrencilere çeşitli armağanlar verdi.
 
Kaymakam AÇIK; Dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının aynı zamanda dostluk, kardeşlik, paylaşma ve birlik olma bilincinin gelişmesi açısından da çok önemli olduğunu belirtti.
 
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bıraktığı bu çok özel tarihi mirası koruma ve kollamak göreviniz olmalıdır diyen Kaymakam AÇIK, öğrencilere başarılar diledi.
 
ZİYARETTEN GÖRÜNTÜLER
 
  


Bu içerik toplam 829.877 kez gösterildi, Site toplam 1.957.276 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 306 kişi geziyor.

KAHTA KAYMAKAMLIĞI TEL: 0 416 725 5005 - FAKS 0 416 725 5001
YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TEL: 0 416 725 5006 - e-mail : kahta@icisleri.gov.tr